Čtenář - informace o webu

Uživatel těchto internetových stránek má možnost číst si články o knihách, napsat svůj vlastní článek a zde ho uveřejnit, sledovat statistiku čtenosti jednotlivých článků, ohodnotit článek hvězdičkami, napsat k článku příspěvek do diskuse a nechat si na svůj e-mail zaslat upozornění na další nový příspěvek. Může také napsat vzkaz do Vzkazníku.
Samotné články se mohou vytisknout přímo z www stránky (Ctrl+p), přičemž bude vytisknut jen samotný článek.

Orientace :

Jak najít to co chci přečíst? Je na výběr z několika možností. V horním menu je ikonka "knihy - články", kde je přehled všech článků na webu. V levém menu je přehled Kategorií - fantasy, horror, krimi atd. Také je zde přehled všech spisovatelů mající zde své knihy. V pravém menu je prezentováno šest nejnovějších článků a deset nejčtenějších.
Může se také využít okénko "hledej", zatím je zprovozněno jen jednoduchý vyhledávací robot. Za ikonkou "knihy - spisovatelé" jsou životní příběhy autorů, jejichž díla naleznete na Čtenáři.

Uživatel Čtenáře

Pokud chcete využít všechny možnosti webu, registrujte se jako Uživatel. Za odkazem "přihlásit se" - přihlášení či registrace uživatele. Jaké jméno zadáte při registraci, takové bude uvedeno jako podpis pod články, které napíšete (viz. napsat recenzi). Uživatelské jméno musí být na tomto webu jedinečné.
Na vámi registrovanou e-mailovou adresu budou chodit různé informační maily. Po přihlášení můžete psát recenze, upravovat je i mazat. Máte také přehled o vaší činnosti na Čtenáři.

Vzkazník

Levé menu dole - jednoduchý systém k zanechání zprávy pro kohokoliv, či napsání čehokoliv, co se týká těchto stránek a jejímu obsahu. Po vyplnění jména (může být i přezdívka) a napsání samotné zprávy se tento obsah odešle. K dispozici je také archiv veškerých zpráv.

Statistiky čtenosti článků

Pravé menu - nejčtenější - je zobrazeno deset nejvíce čtených článků. Pořadí se průběžně mění dle zájmu čtenářů o ten daný článek. Na konci každého článku je mimo jiné i zobrazeno, kolik čtenářů příspěvek přečetlo.
K dispozici je také celková statistika čtenosti článků - viz. odkaz ("statistika"). Zde je přehled o celkovém počtu článků v systému a přehled čtenosti všech článků.

Hodnocení

Na konci každého článku je hodnotící systém pomocí hvězdiček. Čím více hvězdiček článek má, tím více se líbil svým čtenářům. Tedy pokud chcete, můžete přečtený článek ohodnotit.

Diskuze

Na konci každého článku je k dispozici diskuze. Pokud se chcete k článku nějak vyjádřit, máte možnost. Jestli že chcete dostávat na e-mail upozornění na všechny reakce čtenářů k danému článku, označte "chci zaslat na e-mail upozornění..." a od té chvíle kdokoliv k danému článku napíše svůj názor, či bude reagovat na již některé další příspěvky v diskusi - dostanete poštou jeho příspěvek.

Zaslání nově vloženého článku na mail :

Pokud chcete aktuálně vědět, kdy se na Čtenáři zveřejní další nový článek, je zde pro vás odkaz odběr novinek. Pokud formulář vyplníte a odešlete, vaše e-mailová adresa bude uložena v databázi a pokud na Čtenáři přibude nový článek, budete o tom informováni.

přihlásit se statistika odběr novinek filozofie webu