Taťana Mikušina - Saint-Germain

(2019)

Žánr : duchovní literatura

Poselství Mistra Saint-Germaina v 21. století předaná prostřednictvím Posla Velkého Bílého Bratrstva Taťány Nikolajevny Mikušiny. Poselství Mistra Saint-Germaina jsou nabitá optimismem a vírou v rychlý příchod Zlatého Věku!

Saint-Germain je v současné době Vzestoupeným Mistrem, Hierarchou Nového Věku.

Ve své poslední inkarnaci v 18. století měl hrabě Saint-Germain velký vliv na průběh světových dějin. V Tajné doktríně E. P. Blavatská napsala:

„V poslední čtvrtině každého století se Učitelé snaží pomoci duchovnímu pokroku Lidstva. Na konci každého století nevyhnutelně zjistíte přítomnost mocné vlny stále narůstající duchovnosti. (...) Jeden nebo více těchto Učitelů se objevují na světě jako průvodci této duchovnosti, kteří zanechávají lidstvu odkaz do určité míry okultního poznání nebo učení.“ Tato slova v plné míře platí pro velkého člověka a Učitele – Saint-Germaina.

Knihy Тat´ány Mikušiny mají stejný zdroj, které mají a knihy Heleny Blavatská, Heleny a Hikolay Roerich - je napsáný s pomocí Učitelů lidstva, velkých myslitelů a zakladatelů náboženství.

Autorka knihy je zakladatelka nového filosofického a etického učení, zaměřeného na obnovu morálky ve společnosti. Je autorkou nápsano více než 70 knih zabývajících se duchovní tematikou. Knihy byly přeloženy do 20 světových jazyků.


T. Mikušina zavádí pojem o klíčových zákonech, které existují ve světě. V první řadě je to Nejvyšší Mravní zákon, neboli Božský zákon, který se projevuje v člověku jako svědomí a morální vlastnosti jako je láska, milosrdenství, soucit, práce pro společné Dobro a Blaho.

V tomto Učení se logicky a postupně, krok za krokem, vysvětlují principy nové ideologie založené na Lásce a Víře, na poctivosti a upřímnosti, odmítnutí nízkých tužeb a nekvalitních stavů vědomí, na po citu bratrství a kolektivismu, na starosti o své bližní a veškerý Život na Zemi.

Postupné každodenní čtení tohoto Učení v chronologickém pořadí, v jakém byla uvedena, změní vědomí čtenáře a postupně se změnou vědomí se změní i okolní prostředí.

Jeden ze základních pilířů Učení: Vnější svět je zrcadlem, ve kterém se odráží naše vědomí. Dokonalému vědomí odpovídá dokonalý svět.

Aby se nová ideologie stala ve světě dominantní, je nutné, aby se jedno procento světové populace dobrovolně rozhodlo změnit své vědomí s cílem zvýšit je na novou evoluční úroveň.

Více zde - https://www.sirius-cz.net/knihy/knihy-v-cestine/kniha-saint-germain/


Článek napsala Sirius-CZ.net || Květen 2019


Knižní recenze publikovaná na Čtenáři - www.ctenar.net - dne 20.05.2019, autor : Sirius-CZ.net

Článek ohodnocen 6 čtenáři : Článek má 1813 čtenářů.  Ohodnoťte ho také :  1 2 3 4 5     


diskuze - okomentujte tento článek, či tuto knihu

Jméno : E-mail :

chci zaslat na e-mail upozornění na nový příspěvek v této diskusi

Text:

tento článek ještě zatím nikdo nekomentoval ...

přihlásit se statistika odběr novinek filozofie webu