Statistika čtenosti článků

Statistika počítána od 01.08. 2003

Počet článků v databázi : 146


Název knihySpisovatelŽánrPrůměr denČtenářůVloženo
1.Zkrocení zlé ženyWilliam Shakespearesvětová klasika3.061042026.04.2009
2.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román2.941503516.08.2004
3.PygmalionGeorge Bernard Shawsvětová klasika2.4816626.04.2009
4.Jáma a kyvadlo a jiné povídkyEdgar Allan Poesvětová klasika2.211097812.01.2005
5.Temná věž - Vlci z CallyStephen Kingfantasy2.141059518.01.2005
6.1984George Orwellutopický román2.041063012.05.2004
7.LolitaVladimir Nabokovsvětová klasika1.72903126.03.2004
8.TOStephen Kinghorror1.46815101.05.2003
9.Němá barikádaJan Drdaválečná literatura1.18559319.08.2005
10.CarrieStephen Kinghorror1.16647101.05.2003
11.SmečkaAndrea Cremerfantasy1.09293127.03.2011
12.LeviathanScott Westerfeldsci-fi1.02276805.03.2011
13.Pán muchWilliam Goldingsvětová klasika0.96504806.04.2004
14.Farma zvířatGeorge Orwellutopický román0.85433515.08.2004
15.OsvíceníStephen Kinghorror0.85472601.05.2003
16.Den pro ŠakalaFrederick Forsyththriller0.84457410.09.2003
17.NekroskopBrian Lumleyhorror0.83406530.03.2005
18.Sága o Zaklínači 1 – Krev elfůAndrzej Sapkowskifantasy0.82397612.04.2005
19.Planeta OpicPierre Boullesci-fi0.75406721.10.2003
20.Dallas 63Stephen Kingthriller0.746719.05.2018
21.Kronika prokletých zaklínačů 2 : Nádherná temnotaKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.71117404.02.2014
22.Noční klubJiří Kulháneksci-fi0.69365018.03.2004
23.Egypťan SinuhetMika Waltarihistorický román0.68272201.09.2007
24.NadaceIsaac Asimovsci-fi0.67349615.04.2004
25.Geraldova hraStephen Kinghorror0.65363101.05.2003
26.Červený DrakThomas Harristhriller0.64357001.05.2003
27.Stroj časuHerbert George Wellssci-fi0.62348901.05.2003
28.Dračí očiStephen Kingfantasy0.6335601.05.2003
29.Černý důmStephen Kinghorror0.58307408.03.2004
30.Vražda v Orient-expresuAgatha Christiekrimi0.57309124.11.2003
31.PianistaWładysław Szpilmanživotopis0.57297128.04.2004
32.LegendaDavid Gemmellfantasy0.55258823.09.2005
33.Mechanický pomerančAnthony Burgesssci-fi0.55288918.03.2004
34.Ztracený deník sovětské školačky Niny Lugovské (1932 - 1937)Nina Sergejevna Lugovskáživotopis0.53252211.07.2005
35.Válka světůHerbert George Wellssci-fi0.52284513.09.2003
36.Noční můry s čápem MarabuIrvine Welshkultovní román0.52270304.06.2004
37.DetektivArthur Haileykrimi0.52291101.05.2003
38.Pavučina snůStephen Kinghorror0.52290901.05.2003
39.CUJOStephen Kingthriller0.51271404.01.2004
40.Ničitel světaDavid L. Golemonthriller0.4996411.04.2013
41.DunaFrank Herbertsci-fi0.49258802.03.2004
42.Temná věž - PistolníkStephen Kingfantasy0.49273001.05.2003
43.Enderova hraOrson Scott Cardsci-fi0.48253224.03.2004
44.Nezbytné věciStephen Kinghorror0.48242024.09.2004
45.NikdykdeNeil Gaimanfantasy0.47245925.03.2004
46.PulsStephen Kinghorror0.4692404.03.2013
47.Na západní frontě klidErich Maria Remarqueválečná literatura0.46147621.11.2009
48.PastýřFrederick Forsyththriller0.43216416.12.2004
49.Piknik u cestyArkadij a Boris Strugactisci-fi novella0.43211026.02.2005
50.NarrenturmAndrzej Sapkowskifantasy0.43207116.05.2005
51.Jako v nebiMartin Patřičnýspolečenský román0.4291304.09.2012
52.Kronika prokletých zaklínačů 1 : Nádherné bytostiKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.41112023.03.2011
53.Šachová novelaStefan Zweigsvětová klasika0.41224330.09.2003
54.7 dní hříchůJosef Urbanhistorický román0.4182117.02.2013
55.InkarceronCatherine Fisherfantasy0.4107120.04.2011
56.Poslední pokušeníNikos Kazantzakishistorický román0.39113602.10.2010
57.Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školceRobert Fulghumsvětová klasika0.39126430.09.2009
58.Myši Natálie MooshabrovéLadislav Fuksspolečenský román0.39203605.04.2004
59.Temná půleStephen Kinghorror0.38206407.12.2003
60.VanitasEva Toulovásci-fi0.37119615.11.2009
61.Den TrifidůJohn Wyndhamsci-fi0.36187617.03.2004
62.SběratelJohn Fowlessvětová klasika0.35112828.11.2009
63.Artemis FowlEoin Colferfantasy0.35175908.11.2004
64.Zánik FaenyAlexander Kazancevsci-fi0.35193001.05.2003
65.První kniha krveClive Barkerhorror0.34110725.10.2009
66.Oko časuArthur C. Clarkesci-fi0.33152107.03.2006
67.NemesisIsaac Asimovsci-fi0.33182201.05.2003
68.Dveře do létaRobert A. Heinleinsci-fi0.31169625.10.2003
69.Kdo chytá v žitěJ. D. Salingersvětová klasika0.3198515.11.2009
70.Pytel kostíStephen Kinghorror0.3160101.02.2004
71.Dítě časuIsaac Asimovsci-fi0.3164115.09.2003
72.KmotrMario Puzokrimi0.395825.10.2009
73.PsychiatrCaleb Carrhistorický román0.29141318.04.2005
74.Anděl smrtiJack Higginsthriller0.28150006.11.2003
75.MravenciBernard Werbersci-fi0.28134903.04.2005
76.Temná věž - Čaroděj a skloStephen Kingfantasy0.27150801.05.2003
77.Satanské veršeSalman Rushdieutopický román0.2676030.09.2010
78.Sága o Zaklínači 3 – Křest ohněmAndrzej Sapkowskifantasy0.26125012.07.2005
79.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.26141418.07.2003
80.Nádraží PerdidoChina Miévillefantasy0.25132530.03.2004
81.Konec VěčnostiIsaac Asimovsci-fi0.24127701.01.2004
82.Blade Runner – Sní androidi o elektrických ovečkách?Philip K. Dicksci-fi0.24115814.04.2005
83.Od sebe | k sobě, aneb Bisexuálovo irské hledáníJan Folnýspolečenský román0.2368914.06.2010
84.Barmské dnyGeorge Orwellspolečenský román0.23122004.02.2004
85.Jasné nebezpečíTom Clancythriller0.23122307.10.2003
86.Než anděl pozbyl studEmil Mannspolečenský román0.2286524.11.2007
87.Temná věž - Tři vyvoleníStephen Kingfantasy0.22121801.05.2003
88.Nahé slunceIsaac Asimovsci-fi0.21114913.11.2003
89.Nadechnout seGeorge Orwellspolečenský román0.21110006.04.2004
90.Dřevěné kosmické loděBob Shawsci-fi0.21109518.03.2004
91.ŽhářkaStephen Kinghorror0.21115301.05.2003
92.Sága o Zaklínači 2 – Čas opovrženíAndrzej Sapkowskifantasy0.299118.04.2005
93.Cold HarbourJack Higginsthriller0.2107322.11.2003
94.Při řekách BabylónskýchNelson DeMillethriller0.2105416.01.2004
95.TmaOndřej Neffsci-fi0.2102201.06.2004
96.Vynucené přistáníThomas Blockthriller0.19102221.02.2004
97.Les mytágRobert Holdstockfantasy0.19100606.05.2004
98.Nadace a ŘíšeIsaac Asimovsci-fi0.1997120.05.2004
99.Nekroskop II. VampýřiBrian Lumleyhorror0.1888605.04.2005
100.Temná věž - PustinyStephen Kingfantasy0.18100701.05.2003
101.Marie z Magdaly a ženy v životě JežíšeRosa de Sarfantasy0.1851027.10.2010
102.Druhá NadaceIsaac Asimovsci-fi0.1891029.06.2004
103.Šifra mistra LeonardaDan Brownthriller0.1755431.10.2009
104.Starcraft - Křížová cestaJeff Grubbsci-fi0.1781107.07.2005
105.Tunel do nebesRobert A. Heinleinsci-fi0.1793409.06.2003
106.Second ChanceLaura L. Blackspolečenský román0.1677621.08.2005
107.Andělé smrtiWilliam Kingfantasy0.1660806.06.2008
108.SiciliánMario Puzokrimi0.1651625.10.2009
109.Tufova dobrodružstvíGeorge R. R. Martinsci-fi0.1683518.03.2004
110.Andělé všedního dneMichal Vieweghspolečenský román0.1650621.11.2009
111.Marie AntoinnettaStefan Zweigživotopis0.1675208.07.2005
112.Hlubina časuRené Barjavelsci-fi0.1682717.03.2004
113.HitlerHarald Steffahnživotopis0.1683310.01.2004
114.Nejhlubší údolí světaJosef Urbanživotopis0.1658008.06.2008
115.Bohatýr I. Ocelové žezloJuraj Červenákfantasy0.1557105.06.2008
116.Minulost napříč budoucnostíRobert A. Heinleinsci-fi0.1581805.09.2003
117.Generálova dceraNelson DeMillekrimi0.1582604.07.2003
118.Nekroskop III. ZdrojBrian Lumleyhorror0.1572909.04.2005
119.GalileaClive Barkerfantasy0.1572528.03.2005
120.JizvaChina Mievillefantasy0.1368925.08.2004
121.SandmanNeil Gaimanfantasy0.1365704.04.2005
122.Půlnoc ve Studni dušíJack L. Chalkersci-fi0.1367504.05.2004
123. 0.132259
124.Tommy KnockeřiStephen Kinghorror0.1370507.06.2003
125.Sirotci oblohyRobert A. Heinleinsci-fi0.1367413.01.2004
126.Running manStephen Kingsci-fi0.1266130.12.2003
127.Strážci apokalypsyRobert Ludlumthriller0.1238615.11.2009
128.JOBRobert A. Heinleinsci-fi0.1265504.07.2003
129.Warhammer 40.000: Hvězdný vlkWilliam Kingsci-fi0.1237931.10.2009
130.Lisey a její příběhStephen Kinghorror0.1239307.06.2009
131.DarwinieCharles D. Wilsonsci-fi0.1260806.04.2004
132.Labyrint nociAllen Steelesci-fi0.1154122.04.2005
133.Mučená hvězdaFrank Herbertsci-fi0.1153905.03.2005
134.Primitivní astronautiBob Shawsci-fi0.1156718.03.2004
135.Pistolník, Temná věžStephen Kingsci-fi0.1136026.04.2009
136.Útes Thunder PointJack Higginsthriller0.152328.03.2004
137.Občan GalaxieRobert A. Heinleinsci-fi0.151612.04.2004
138.Farnhamův únikRobert A. Heinleinsci-fi0.0949015.02.2004
139.Slečno, Ras přicházíEdgar Dutkaspolečenský román0.0929421.11.2009
140.Šťastná2011 Toulováspolečenský román0.0925019.02.2011
141.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.0928702.10.2009
142.Smrtící výbuchPeter T. Deutermannthriller0.0932311.08.2008
143.Kadeti ze South PointuBen Weaversci-fi0.0827128.10.2009
144.Ghost storyPeter Straubhorror0.0825515.11.2009
145.Dračí očiStephen Kinghorror0.0723302.10.2009
146.České skrčkyGerold Tietzhistorický román0.0722711.11.2009
147.Život Antiproroka na přelomu tisíciletíDavid Neklanfantasy0.0720429.09.2010
148. 0.04621
149. 0.01167
150. 0.01151
151. 0.01118
152. 0.01114
153. 0.01112
154. 0.01110
155. 0.01109
156. 0.01106
157. 046
158. 0
159. 0
160. 0
161. 03
162. 0
163. 0
164. 0
165. 0
166. 0
167. 0
168. 0
169. 0
170. 0
171. 0
172. 0
173. 0
174. 0
175. 0
176. 0
177. 02
178. 01
179. 04
180. 01
181. 02
182. 01
183. 010
184. 01
185. 02
186. 01
187. 01
188. 02
189. 01
190. 01
191. 01
192. 01
193. 0
194. 0
195. 0
196. 0
197. 0
198. 0
199. 0
200. 0
201. 0
202. 0
203. 0
204. 0
205. 0
206. 0
207. 0
208. 0
209. 0
210. 0
211. 0
212. 0
213. 0
214. 0
215. 0
216. 0
217. 0
218. 0
219. 0
220. 0
221. 0
222. 0
223. 0
224.nefCBl&&pocitadlo=ok'> 0
225. 0
226. 0
227. 0
228. 0
229. 0
230. 0
231. 0
232. 0
233. 0
234. 0
235. 0
236. 0
237. 0
238. 0
239.SESpug&&pocitadlo=ok'> 0
240. 0
241. 0
242. 0
243. 0
244. 0
245. 0
246. 0
247. 0
248. 0
249. 0
250. 0
251. 0
252. 0
253. 0
254. 0
255. 0
256. 0
257.XPZRmm&&pocitadlo=ok'> 0
258. 0
259. 0
260. 0
261. 0
262. 0
263. 0
264.WryfFb&&pocitadlo=ok'> 0
265. 0
266. 0
267. 0
268. 0
269. 0
270. 0
271. 0
272. 0
273. 0
274. 0
275. 0
276. 0
277. 0
278. 0
279. 0
280. 0
281. 0
282. 0
283. 0
284. 0
285. 0
286. 0
287. 0
288. 0
289. 0
290. 0
291. 0
292. 0
293. 0
294. 0
295. 0
296. 0
297. 0
298. 0
299. 0
300. 0
301. 0
302. 0
303. 0
304. 0
305. 0
306. 0
307. 0
308. 0
309. 0
310. 0
311. 0
312. 0
313. 0
314. 0
315. 0
316. 0
317. 0
318. 0
319. 0
320. 0
321. 0
322. 0
323.pImG&&pocitadlo=ok'> 0
324. 0
325. 0
326. 0
327. 0
328. 0
329. 0
330. 0
331. 0
332. 0
333. 0
334. 0
335. 0
336. 0
337. 0
338. 0
339. 0
340. 0
341. 0
342. 0
343. 0
344. 0
345. 0
346. 0
347. 0
přihlásit se statistika odběr novinek filozofie webu