Statistika čtenosti článků

Statistika počítána od 01.08. 2003

Počet článků v databázi : 147


Název knihySpisovatelŽánrPrůměr denČtenářůVloženo
1.Zkrocení zlé ženyWilliam Shakespearesvětová klasika2.841050926.04.2009
2.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román2.791511516.08.2004
3.PygmalionGeorge Bernard Shawsvětová klasika2.22823926.04.2009
4.Jáma a kyvadlo a jiné povídkyEdgar Allan Poesvětová klasika2.11105512.01.2005
5.Temná věž - Vlci z CallyStephen Kingfantasy2.031066318.01.2005
6.1984George Orwellutopický román1.941070012.05.2004
7.LolitaVladimir Nabokovsvětová klasika1.63909326.03.2004
8.TOStephen Kinghorror1.4822101.05.2003
9.Němá barikádaJan Drdaválečná literatura1.12566019.08.2005
10.CarrieStephen Kinghorror1.11653501.05.2003
11.SmečkaAndrea Cremerfantasy0.98295227.03.2011
12.LeviathanScott Westerfeldsci-fi0.92278105.03.2011
13.Pán muchWilliam Goldingsvětová klasika0.91506306.04.2004
14.OsvíceníStephen Kinghorror0.8474201.05.2003
15.Farma zvířatGeorge Orwellutopický román0.8434815.08.2004
16.Den pro ŠakalaFrederick Forsyththriller0.8459710.09.2003
17.NekroskopBrian Lumleyhorror0.79408630.03.2005
18.Sága o Zaklínači 1 – Krev elfůAndrzej Sapkowskifantasy0.77399512.04.2005
19.Planeta OpicPierre Boullesci-fi0.71408621.10.2003
20.Kronika prokletých zaklínačů 2 : Nádherná temnotaKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.67131704.02.2014
21.Noční klubJiří Kulháneksci-fi0.66366018.03.2004
22.Egypťan SinuhetMika Waltarihistorický román0.64274501.09.2007
23.NadaceIsaac Asimovsci-fi0.63351215.04.2004
24.Geraldova hraStephen Kinghorror0.62365001.05.2003
25.Červený DrakThomas Harristhriller0.61358801.05.2003
26.Stroj časuHerbert George Wellssci-fi0.59350101.05.2003
27.Dračí očiStephen Kingfantasy0.57337301.05.2003
28.Černý důmStephen Kinghorror0.55309208.03.2004
29.Vražda v Orient-expresuAgatha Christiekrimi0.55311224.11.2003
30.PianistaWładysław Szpilmanživotopis0.54298828.04.2004
31.Mechanický pomerančAnthony Burgesssci-fi0.52289818.03.2004
32.LegendaDavid Gemmellfantasy0.52259623.09.2005
33.Dallas 63Stephen Kingthriller0.519719.05.2018
34.Ztracený deník sovětské školačky Niny Lugovské (1932 - 1937)Nina Sergejevna Lugovskáživotopis0.5253211.07.2005
35.DetektivArthur Haileykrimi0.5292701.05.2003
36.Válka světůHerbert George Wellssci-fi0.5285913.09.2003
37.Pavučina snůStephen Kinghorror0.5292501.05.2003
38.Noční můry s čápem MarabuIrvine Welshkultovní román0.49271504.06.2004
39.CUJOStephen Kingthriller0.48272704.01.2004
40.Temná věž - PistolníkStephen Kingfantasy0.47274701.05.2003
41.Saint-GermainTaťána Mikušinaduchovní literatura0.471420.05.2019
42.DunaFrank Herbertsci-fi0.47259902.03.2004
43.Enderova hraOrson Scott Cardsci-fi0.46254424.03.2004
44.Ničitel světaDavid L. Golemonthriller0.45102811.04.2013
45.Nezbytné věciStephen Kinghorror0.45243224.09.2004
46.NikdykdeNeil Gaimanfantasy0.44247225.03.2004
47.PulsStephen Kinghorror0.4398504.03.2013
48.Na západní frontě klidErich Maria Remarqueválečná literatura0.43149721.11.2009
49.PastýřFrederick Forsyththriller0.41217316.12.2004
50.Piknik u cestyArkadij a Boris Strugactisci-fi novella0.41212826.02.2005
51.NarrenturmAndrzej Sapkowskifantasy0.4208116.05.2005
52.Jako v nebiMartin Patřičnýspolečenský román0.498104.09.2012
53.Šachová novelaStefan Zweigsvětová klasika0.39225730.09.2003
54.7 dní hříchůJosef Urbanhistorický román0.3889017.02.2013
55.Kronika prokletých zaklínačů 1 : Nádherné bytostiKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.38113223.03.2011
56.Myši Natálie MooshabrovéLadislav Fuksspolečenský román0.37204805.04.2004
57.InkarceronCatherine Fisherfantasy0.37109220.04.2011
58.Temná půleStephen Kinghorror0.37207707.12.2003
59.Poslední pokušeníNikos Kazantzakishistorický román0.36115402.10.2010
60.Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školceRobert Fulghumsvětová klasika0.36127630.09.2009
61.VanitasEva Toulovásci-fi0.34120515.11.2009
62.Den TrifidůJohn Wyndhamsci-fi0.34188617.03.2004
63.Zánik FaenyAlexander Kazancevsci-fi0.33195401.05.2003
64.Artemis FowlEoin Colferfantasy0.33176908.11.2004
65.SběratelJohn Fowlessvětová klasika0.33114228.11.2009
66.První kniha krveClive Barkerhorror0.32112025.10.2009
67.Oko časuArthur C. Clarkesci-fi0.32153207.03.2006
68.NemesisIsaac Asimovsci-fi0.31184401.05.2003
69.Dveře do létaRobert A. Heinleinsci-fi0.3170925.10.2003
70.Dítě časuIsaac Asimovsci-fi0.29165915.09.2003
71.Pytel kostíStephen Kinghorror0.29160801.02.2004
72.Kdo chytá v žitěJ. D. Salingersvětová klasika0.2899615.11.2009
73.KmotrMario Puzokrimi0.2897625.10.2009
74.PsychiatrCaleb Carrhistorický román0.27142218.04.2005
75.Anděl smrtiJack Higginsthriller0.27151406.11.2003
76.MravenciBernard Werbersci-fi0.26136303.04.2005
77.Temná věž - Čaroděj a skloStephen Kingfantasy0.26152401.05.2003
78.Sága o Zaklínači 3 – Křest ohněmAndrzej Sapkowskifantasy0.25126012.07.2005
79.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.25142618.07.2003
80.Satanské veršeSalman Rushdieutopický román0.2477330.09.2010
81.Nádraží PerdidoChina Miévillefantasy0.24133630.03.2004
82.Konec VěčnostiIsaac Asimovsci-fi0.23129301.01.2004
83.Blade Runner – Sní androidi o elektrických ovečkách?Philip K. Dicksci-fi0.23117214.04.2005
84.Barmské dnyGeorge Orwellspolečenský román0.22123904.02.2004
85.Jasné nebezpečíTom Clancythriller0.22124707.10.2003
86.Od sebe | k sobě, aneb Bisexuálovo irské hledáníJan Folnýspolečenský román0.2170314.06.2010
87.Než anděl pozbyl studEmil Mannspolečenský román0.2188724.11.2007
88.Temná věž - Tři vyvoleníStephen Kingfantasy0.21123401.05.2003
89.Nahé slunceIsaac Asimovsci-fi0.2116313.11.2003
90.Nadechnout seGeorge Orwellspolečenský román0.2111606.04.2004
91.Dřevěné kosmické loděBob Shawsci-fi0.2111118.03.2004
92.ŽhářkaStephen Kinghorror0.2116901.05.2003
93.Sága o Zaklínači 2 – Čas opovrženíAndrzej Sapkowskifantasy0.19100718.04.2005
94.Cold HarbourJack Higginsthriller0.19108822.11.2003
95.Při řekách BabylónskýchNelson DeMillethriller0.19107216.01.2004
96.TmaOndřej Neffsci-fi0.19103101.06.2004
97.Vynucené přistáníThomas Blockthriller0.19103621.02.2004
98.Les mytágRobert Holdstockfantasy0.18101906.05.2004
99.Nadace a ŘíšeIsaac Asimovsci-fi0.1898520.05.2004
100.Nekroskop II. VampýřiBrian Lumleyhorror0.1790205.04.2005
101.Temná věž - PustinyStephen Kingfantasy0.17101901.05.2003
102.Druhá NadaceIsaac Asimovsci-fi0.1792429.06.2004
103.Marie z Magdaly a ženy v životě JežíšeRosa de Sarfantasy0.1752627.10.2010
104.Starcraft - Křížová cestaJeff Grubbsci-fi0.1682707.07.2005
105.Šifra mistra LeonardaDan Brownthriller0.1657131.10.2009
106.Tunel do nebesRobert A. Heinleinsci-fi0.1694809.06.2003
107.Second ChanceLaura L. Blackspolečenský román0.1679321.08.2005
108.Andělé smrtiWilliam Kingfantasy0.1562106.06.2008
109.Tufova dobrodružstvíGeorge R. R. Martinsci-fi0.1584518.03.2004
110.Hlubina časuRené Barjavelsci-fi0.1584417.03.2004
111.Andělé všedního dneMichal Vieweghspolečenský román0.1552721.11.2009
112.SiciliánMario Puzokrimi0.1553125.10.2009
113.Marie AntoinnettaStefan Zweigživotopis0.1576408.07.2005
114.HitlerHarald Steffahnživotopis0.1584310.01.2004
115.Nejhlubší údolí světaJosef Urbanživotopis0.1559608.06.2008
116.Generálova dceraNelson DeMillekrimi0.1585204.07.2003
117.Bohatýr I. Ocelové žezloJuraj Červenákfantasy0.1458205.06.2008
118.Minulost napříč budoucnostíRobert A. Heinleinsci-fi0.1483205.09.2003
119.Nekroskop III. ZdrojBrian Lumleyhorror0.1474409.04.2005
120.GalileaClive Barkerfantasy0.1474228.03.2005
121.JizvaChina Mievillefantasy0.1369925.08.2004
122.SandmanNeil Gaimanfantasy0.1366804.04.2005
123. 0.132266
124.Půlnoc ve Studni dušíJack L. Chalkersci-fi0.1369104.05.2004
125.Tommy KnockeřiStephen Kinghorror0.1272207.06.2003
126.Sirotci oblohyRobert A. Heinleinsci-fi0.1268613.01.2004
127.Running manStephen Kingsci-fi0.1266830.12.2003
128.JOBRobert A. Heinleinsci-fi0.1167004.07.2003
129.Strážci apokalypsyRobert Ludlumthriller0.1140215.11.2009
130.DarwinieCharles D. Wilsonsci-fi0.1161706.04.2004
131.Warhammer 40.000: Hvězdný vlkWilliam Kingsci-fi0.1139031.10.2009
132.Lisey a její příběhStephen Kinghorror0.1140107.06.2009
133.Labyrint nociAllen Steelesci-fi0.1155622.04.2005
134.Mučená hvězdaFrank Herbertsci-fi0.1155405.03.2005
135.Primitivní astronautiBob Shawsci-fi0.157818.03.2004
136.Pistolník, Temná věžStephen Kingsci-fi0.137026.04.2009
137.Útes Thunder PointJack Higginsthriller0.153528.03.2004
138.Občan GalaxieRobert A. Heinleinsci-fi0.152912.04.2004
139.Farnhamův únikRobert A. Heinleinsci-fi0.0950215.02.2004
140.Slečno, Ras přicházíEdgar Dutkaspolečenský román0.0930721.11.2009
141.Šťastná2011 Toulováspolečenský román0.0926519.02.2011
142.Smrtící výbuchPeter T. Deutermannthriller0.0833511.08.2008
143.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.0829702.10.2009
144.Kadeti ze South PointuBen Weaversci-fi0.0828728.10.2009
145.Ghost storyPeter Straubhorror0.0827215.11.2009
146.České skrčkyGerold Tietzhistorický román0.0724211.11.2009
147.Dračí očiStephen Kinghorror0.0724302.10.2009
148.Život Antiproroka na přelomu tisíciletíDavid Neklanfantasy0.0721529.09.2010
149. 0.03627
150. 0.01173
151. 0.01158
152. 0.01123
153. 0.01120
154. 0.01118
155. 0.01118
156. 0.01116
157. 0.01114
158. 053
159. 0
160. 010
161. 0
162. 0
163. 0
164. 0
165. 0
166. 0
167. 0
168. 0
169. 0
170. 0
171. 0
172. 0
173. 0
174. 0
175. 0
176. 0
177. 0
178. 02
179. 01
180. 04
181. 01
182. 02
183. 01
184. 010
185. 01
186. 02
187. 01
188. 01
189. 02
190. 01
191. 01
192. 01
193. 01
194. 0
195. 0
196. 0
197. 0
198. 0
199. 0
200. 0
201. 0
202. 0
203. 01
204. 01
205. 0
206.SESpug&&pocitadlo=ok'> 0
207. 0
208. 0
209. 0
210. 0
211. 0
212. 0
213. 0
214. 0
215. 0
216. 0
217. 0
218. 0
219. 0
220. 0
221. 0
222. 0
223. 0
224. 0
225. 0
226. 0
227. 0
228. 0
229. 0
230.nefCBl&&pocitadlo=ok'> 0
231. 0
232. 0
233. 0
234. 0
235. 0
236. 0
237. 0
238. 0
239. 0
240. 0
241. 0
242. 0
243. 0
244. 0
245. 0
246. 0
247. 0
248. 0
249. 0
250. 0
251. 0
252. 0
253. 0
254. 0
255. 0
256. 0
257. 0
258. 0
259. 0
260. 0
261. 0
262. 0
263. 0
264. 0
265. 0
266. 0
267. 0
268.WryfFb&&pocitadlo=ok'> 0
269. 0
270.XPZRmm&&pocitadlo=ok'> 0
271. 0
272. 0
273. 0
274. 0
275. 0
276. 0
277. 0
278. 0
279. 0
280. 0
281. 0
282. 0
283. 0
284. 0
285. 0
286. 0
287. 0
288. 0
289. 0
290. 0
291. 0
292. 0
293. 0
294. 0
295. 0
296. 0
297. 0
298. 0
299. 0
300. 0
301. 0
302. 0
303. 0
304. 0
305. 0
306. 0
307. 0
308. 0
309. 0
310. 0
311. 0
312. 0
313. 0
314. 0
315. 0
316. 0
317. 0
318. 0
319. 0
320. 0
321. 0
322. 0
323. 0
324.pImG&&pocitadlo=ok'> 0
325. 0
326. 0
327. 0
328. 0
329. 0
330. 0
331. 0
332. 0
333. 0
334. 0
335. 0
336. 0
337. 0
338. 0
339. 0
340. 0
341. 0
342. 0
343. 0
344. 0
345. 0
346. 0
347. 0
348. 0
349. 0
350. 0
přihlásit se statistika odběr novinek filozofie webu