Statistika čtenosti článků

Statistika počítána od 01.08. 2003

Počet článků v databázi : 148


Název knihySpisovatelŽánrPrůměr denČtenářůVloženo
1.Zkrocení zlé ženyWilliam Shakespearesvětová klasika2.751054326.04.2009
2.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román2.731515716.08.2004
3.PygmalionGeorge Bernard Shawsvětová klasika2.16827026.04.2009
4.Jáma a kyvadlo a jiné povídkyEdgar Allan Poesvětová klasika2.051108812.01.2005
5.Temná věž - Vlci z CallyStephen Kingfantasy1.981070018.01.2005
6.1984George Orwellutopický román1.91072912.05.2004
7.LolitaVladimir Nabokovsvětová klasika1.6912526.03.2004
8.TOStephen Kinghorror1.37824901.05.2003
9.Němá barikádaJan Drdaválečná literatura1.1568719.08.2005
10.CarrieStephen Kinghorror1.09656301.05.2003
11.SmečkaAndrea Cremerfantasy0.95296027.03.2011
12.Pán muchWilliam Goldingsvětová klasika0.89506906.04.2004
13.LeviathanScott Westerfeldsci-fi0.88278805.03.2011
14.Správná věcMarek Hnilabeletrie0.791504.10.2019
15.OsvíceníStephen Kinghorror0.79475001.05.2003
16.Farma zvířatGeorge Orwellutopický román0.78435315.08.2004
17.Den pro ŠakalaFrederick Forsyththriller0.78460410.09.2003
18.NekroskopBrian Lumleyhorror0.77409330.03.2005
19.Sága o Zaklínači 1 – Krev elfůAndrzej Sapkowskifantasy0.75400312.04.2005
20.Planeta OpicPierre Boullesci-fi0.7409421.10.2003
21.Kronika prokletých zaklínačů 2 : Nádherná temnotaKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.65136004.02.2014
22.Noční klubJiří Kulháneksci-fi0.64366718.03.2004
23.NadaceIsaac Asimovsci-fi0.62351915.04.2004
24.Egypťan SinuhetMika Waltarihistorický román0.62275001.09.2007
25.Geraldova hraStephen Kinghorror0.61365601.05.2003
26.Červený DrakThomas Harristhriller0.6359601.05.2003
27.Stroj časuHerbert George Wellssci-fi0.58350701.05.2003
28.Dračí očiStephen Kingfantasy0.56338201.05.2003
29.Černý důmStephen Kinghorror0.54309808.03.2004
30.Vražda v Orient-expresuAgatha Christiekrimi0.54311724.11.2003
31.PianistaWładysław Szpilmanživotopis0.53299328.04.2004
32.Mechanický pomerančAnthony Burgesssci-fi0.51290618.03.2004
33.LegendaDavid Gemmellfantasy0.51260223.09.2005
34.DetektivArthur Haileykrimi0.49293501.05.2003
35.Pavučina snůStephen Kinghorror0.49293101.05.2003
36.Válka světůHerbert George Wellssci-fi0.49286413.09.2003
37.Ztracený deník sovětské školačky Niny Lugovské (1932 - 1937)Nina Sergejevna Lugovskáživotopis0.49253511.07.2005
38.Noční můry s čápem MarabuIrvine Welshkultovní román0.48272004.06.2004
39.CUJOStephen Kingthriller0.47273604.01.2004
40.Temná věž - PistolníkStephen Kingfantasy0.46275501.05.2003
41.DunaFrank Herbertsci-fi0.46260502.03.2004
42.Enderova hraOrson Scott Cardsci-fi0.45255224.03.2004
43.Nezbytné věciStephen Kinghorror0.44243624.09.2004
44.Ničitel světaDavid L. Golemonthriller0.44105511.04.2013
45.Dallas 63Stephen Kingthriller0.4422819.05.2018
46.NikdykdeNeil Gaimanfantasy0.44247925.03.2004
47.PulsStephen Kinghorror0.42100904.03.2013
48.Na západní frontě klidErich Maria Remarqueválečná literatura0.41150221.11.2009
49.PastýřFrederick Forsyththriller0.4218416.12.2004
50.Piknik u cestyArkadij a Boris Strugactisci-fi novella0.4213626.02.2005
51.NarrenturmAndrzej Sapkowskifantasy0.4208616.05.2005
52.Šachová novelaStefan Zweigsvětová klasika0.39226430.09.2003
53.Jako v nebiMartin Patřičnýspolečenský román0.3898804.09.2012
54.Saint-GermainTaťána Mikušinaduchovní literatura0.385920.05.2019
55.7 dní hříchůJosef Urbanhistorický román0.3891617.02.2013
56.Kronika prokletých zaklínačů 1 : Nádherné bytostiKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.36113823.03.2011
57.Myši Natálie MooshabrovéLadislav Fuksspolečenský román0.36205305.04.2004
58.Temná půleStephen Kinghorror0.36208207.12.2003
59.InkarceronCatherine Fisherfantasy0.35109720.04.2011
60.Poslední pokušeníNikos Kazantzakishistorický román0.35115902.10.2010
61.Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školceRobert Fulghumsvětová klasika0.35128230.09.2009
62.VanitasEva Toulovásci-fi0.33120915.11.2009
63.Den TrifidůJohn Wyndhamsci-fi0.33189317.03.2004
64.Zánik FaenyAlexander Kazancevsci-fi0.33196201.05.2003
65.Artemis FowlEoin Colferfantasy0.33177708.11.2004
66.SběratelJohn Fowlessvětová klasika0.32115028.11.2009
67.Oko časuArthur C. Clarkesci-fi0.31153907.03.2006
68.První kniha krveClive Barkerhorror0.31112825.10.2009
69.NemesisIsaac Asimovsci-fi0.31185001.05.2003
70.Dveře do létaRobert A. Heinleinsci-fi0.29171625.10.2003
71.Dítě časuIsaac Asimovsci-fi0.28166815.09.2003
72.Pytel kostíStephen Kinghorror0.28161201.02.2004
73.Kdo chytá v žitěJ. D. Salingersvětová klasika0.28100215.11.2009
74.PsychiatrCaleb Carrhistorický román0.27142818.04.2005
75.KmotrMario Puzokrimi0.2798225.10.2009
76.Anděl smrtiJack Higginsthriller0.26152306.11.2003
77.MravenciBernard Werbersci-fi0.26136803.04.2005
78.Temná věž - Čaroděj a skloStephen Kingfantasy0.25153201.05.2003
79.Sága o Zaklínači 3 – Křest ohněmAndrzej Sapkowskifantasy0.24126612.07.2005
80.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.24143418.07.2003
81.Nádraží PerdidoChina Miévillefantasy0.24134430.03.2004
82.Satanské veršeSalman Rushdieutopický román0.2477930.09.2010
83.Konec VěčnostiIsaac Asimovsci-fi0.23130001.01.2004
84.Blade Runner – Sní androidi o elektrických ovečkách?Philip K. Dicksci-fi0.22117914.04.2005
85.Barmské dnyGeorge Orwellspolečenský román0.22124404.02.2004
86.Jasné nebezpečíTom Clancythriller0.21125207.10.2003
87.Od sebe | k sobě, aneb Bisexuálovo irské hledáníJan Folnýspolečenský román0.2171014.06.2010
88.Temná věž - Tři vyvoleníStephen Kingfantasy0.21124101.05.2003
89.Než anděl pozbyl studEmil Mannspolečenský román0.2189424.11.2007
90.Nahé slunceIsaac Asimovsci-fi0.2117213.11.2003
91.Nadechnout seGeorge Orwellspolečenský román0.2112206.04.2004
92.Dřevěné kosmické loděBob Shawsci-fi0.2111618.03.2004
93.ŽhářkaStephen Kinghorror0.2117601.05.2003
94.Sága o Zaklínači 2 – Čas opovrženíAndrzej Sapkowskifantasy0.19101318.04.2005
95.Cold HarbourJack Higginsthriller0.19109522.11.2003
96.Při řekách BabylónskýchNelson DeMillethriller0.19107816.01.2004
97.TmaOndřej Neffsci-fi0.18103801.06.2004
98.Vynucené přistáníThomas Blockthriller0.18104421.02.2004
99.Les mytágRobert Holdstockfantasy0.18102706.05.2004
100.Nadace a ŘíšeIsaac Asimovsci-fi0.1899520.05.2004
101.Nekroskop II. VampýřiBrian Lumleyhorror0.1790805.04.2005
102.Temná věž - PustinyStephen Kingfantasy0.17102701.05.2003
103.Druhá NadaceIsaac Asimovsci-fi0.1793129.06.2004
104.Marie z Magdaly a ženy v životě JežíšeRosa de Sarfantasy0.1653227.10.2010
105.Tunel do nebesRobert A. Heinleinsci-fi0.1695709.06.2003
106.Starcraft - Křížová cestaJeff Grubbsci-fi0.1683107.07.2005
107.Šifra mistra LeonardaDan Brownthriller0.1657531.10.2009
108.Second ChanceLaura L. Blackspolečenský román0.1579721.08.2005
109.Andělé smrtiWilliam Kingfantasy0.1562706.06.2008
110.Tufova dobrodružstvíGeorge R. R. Martinsci-fi0.1585218.03.2004
111.Hlubina časuRené Barjavelsci-fi0.1585017.03.2004
112.Marie AntoinnettaStefan Zweigživotopis0.1577108.07.2005
113.HitlerHarald Steffahnživotopis0.1584910.01.2004
114.SiciliánMario Puzokrimi0.1553725.10.2009
115.Andělé všedního dneMichal Vieweghspolečenský román0.1553321.11.2009
116.Nejhlubší údolí světaJosef Urbanživotopis0.1460208.06.2008
117.Generálova dceraNelson DeMillekrimi0.1485904.07.2003
118.Minulost napříč budoucnostíRobert A. Heinleinsci-fi0.1484105.09.2003
119.Bohatýr I. Ocelové žezloJuraj Červenákfantasy0.1458805.06.2008
120.Nekroskop III. ZdrojBrian Lumleyhorror0.1475009.04.2005
121.GalileaClive Barkerfantasy0.1474728.03.2005
122.SandmanNeil Gaimanfantasy0.1367804.04.2005
123.JizvaChina Mievillefantasy0.1370625.08.2004
124. 0.122271
125.Půlnoc ve Studni dušíJack L. Chalkersci-fi0.1269604.05.2004
126.Tommy KnockeřiStephen Kinghorror0.1272807.06.2003
127.Sirotci oblohyRobert A. Heinleinsci-fi0.1269413.01.2004
128.Running manStephen Kingsci-fi0.1267230.12.2003
129.JOBRobert A. Heinleinsci-fi0.1167804.07.2003
130.Strážci apokalypsyRobert Ludlumthriller0.1140815.11.2009
131.DarwinieCharles D. Wilsonsci-fi0.1162106.04.2004
132.Warhammer 40.000: Hvězdný vlkWilliam Kingsci-fi0.1139531.10.2009
133.Lisey a její příběhStephen Kinghorror0.1140907.06.2009
134.Labyrint nociAllen Steelesci-fi0.1156022.04.2005
135.Mučená hvězdaFrank Herbertsci-fi0.156005.03.2005
136.Primitivní astronautiBob Shawsci-fi0.158518.03.2004
137.Pistolník, Temná věžStephen Kingsci-fi0.137526.04.2009
138.Útes Thunder PointJack Higginsthriller0.154228.03.2004
139.Občan GalaxieRobert A. Heinleinsci-fi0.0953412.04.2004
140.Farnhamův únikRobert A. Heinleinsci-fi0.0950615.02.2004
141.Slečno, Ras přicházíEdgar Dutkaspolečenský román0.0931421.11.2009
142.Šťastná2011 Toulováspolečenský román0.0826919.02.2011
143.Smrtící výbuchPeter T. Deutermannthriller0.0834111.08.2008
144.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.0830402.10.2009
145.Kadeti ze South PointuBen Weaversci-fi0.0829428.10.2009
146.Ghost storyPeter Straubhorror0.0828315.11.2009
147.České skrčkyGerold Tietzhistorický román0.0724511.11.2009
148.Život Antiproroka na přelomu tisíciletíDavid Neklanfantasy0.0722329.09.2010
149.Dračí očiStephen Kinghorror0.0724702.10.2009
150. 0.03632
151. 0.01181
152. 0.01161
153. 0.01128
154. 0.01124
155. 0.01121
156. 0.01121
157. 0.01120
158. 0.01119
159. 058
160. 013
161. 01
162. 01
163. 01
164. 04
165. 04
166. 01
167. 01
168. 01
169. 01
170. 01
171. 01
172. 01
173. 01
174. 01
175. 01
176. 01
177. 01
178. 01
179. 01
180. 01
181. 03
182. 02
183. 05
184. 02
185. 03
186. 02
187. 011
188. 02
189. 03
190. 02
191. 02
192. 03
193. 02
194. 02
195. 02
196. 02
197. 01
198. 0
199. 0
200. 01
201. 01
202. 01
203. 01
204. 01
205. 01
206. 0
207. 0
208. 0
209. 0
210. 0
211. 0
212. 0
213. 0
214. 0
215. 0
216. 0
217. 0
218. 0
219. 0
220. 0
221. 0
222. 0
223. 0
224. 0
225. 0
226. 0
227. 0
228. 0
229. 0
230. 0
231. 0
232. 0
233. 0
234. 0
235. 0
236. 0
237. 0
238. 0
239. 0
240. 0
241. 0
242. 0
243. 0
244.SESpug&&pocitadlo=ok'> 0
245. 0
246. 0
247. 0
248. 0
249. 0
250. 0
251. 0
252. 0
253. 0
254. 0
255. 0
256. 0
257. 0
258. 0
259. 0
260. 0
261. 0
262. 0
263. 0
264. 0
265. 0
266.WryfFb&&pocitadlo=ok'> 0
267. 0
268. 0
269. 0
270. 0
271. 0
272. 0
273.NemesisIsaac Asimovsci-fi085901.05.2003
274. 0
275.Temná věž - Čaroděj a skloStephen Kingfantasy0153201.05.2003
276. 0
277. 0
278. 0
279. 0
280. 0
281. 0
282. 0
283.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román01515716.08.2004
284.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román01515716.08.2004
285. 0
286. 0
287. 0
288. 0
289. 0
290. 01
291. 0
292. 0
293. 0
294. 0
295. 0
296. 0
297. 0
298. 0
299. 0
300.NemesisIsaac Asimovsci-fi085901.05.2003
301. 0
302.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román01515716.08.2004
303.Temná věž - Čaroděj a skloStephen Kingfantasy0153201.05.2003
304. 0
305. 0
306. 0
307.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román01515716.08.2004
308. 0
309. 0
310. 0
311. 0
312. 0
313. 0
314. 0
315. 0
316. 0
317. 0
318. 0
319. 0
320. 0
321. 0
322. 0
323. 0
324. 0
325. 0
326. 0
327. 0
328. 0
329. 0
330. 0
331. 0
332. 0
333. 0
334. 0
335. 0
336. 0
337. 0
338. 0
339. 0
340. 0
341. 0
342. 0
343. 0
344. 0
345. 0
346. 0
347. 0
348. 0
349. 0
350. 0
351. 0
352. 0
353. 01
354. 0
355. 0
356. 0
357. 0
358. 0
359. 0
360. 0
361. 0
362. 0
363. 0
364. 0
365. 0
366.nefCBl&&pocitadlo=ok'> 0
367. 0
368. 0
369. 0
370. 0
371. 0
372. 0
373. 0
374.XPZRmm&&pocitadlo=ok'> 0
375. 0
376. 0
377. 0
378. 0
379. 0
380. 0
381. 0
382. 0
383. 0
384. 0
385. 0
386. 0
387. 0
388. 0
389. 0
390. 0
391. 0
392. 0
393. 0
394. 0
395. 0
396. 0
397.pImG&&pocitadlo=ok'> 0
398. 0
399. 0
400. 0
401. 0
402. 0
403. 0
404. 0
405. 0
406. 0
407. 0
408. 0
přihlásit se statistika odběr novinek filozofie webu