Statistika čtenosti článků

Statistika počítána od 01.08. 2003

Počet článků v databázi : 148


Název knihySpisovatelŽánrPrůměr denČtenářůVloženo
1.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román2.631534916.08.2004
2.Zkrocení zlé ženyWilliam Shakespearesvětová klasika2.61074226.04.2009
3.PygmalionGeorge Bernard Shawsvětová klasika2.05845126.04.2009
4.Jáma a kyvadlo a jiné povídkyEdgar Allan Poesvětová klasika1.981125212.01.2005
5.Temná věž - Vlci z CallyStephen Kingfantasy1.921089918.01.2005
6.1984George Orwellutopický román1.831089112.05.2004
7.LolitaVladimir Nabokovsvětová klasika1.57939726.03.2004
8.TOStephen Kinghorror1.33839601.05.2003
9.Němá barikádaJan Drdaválečná literatura1.07584219.08.2005
10.CarrieStephen Kinghorror1.07673201.05.2003
11.SmečkaAndrea Cremerfantasy0.87299127.03.2011
12.Pán muchWilliam Goldingsvětová klasika0.85510506.04.2004
13.LeviathanScott Westerfeldsci-fi0.82281805.03.2011
14.OsvíceníStephen Kinghorror0.76479501.05.2003
15.Den pro ŠakalaFrederick Forsyththriller0.75465810.09.2003
16.Farma zvířatGeorge Orwellutopický román0.75438315.08.2004
17.Správná věcMarek Hnilabeletrie0.7523504.10.2019
18.NekroskopBrian Lumleyhorror0.73411930.03.2005
19.Sága o Zaklínači 1 – Krev elfůAndrzej Sapkowskifantasy0.72403112.04.2005
20.Planeta OpicPierre Boullesci-fi0.67413521.10.2003
21.Kronika prokletých zaklínačů 2 : Nádherná temnotaKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.67159504.02.2014
22.Noční klubJiří Kulháneksci-fi0.62369418.03.2004
23.NadaceIsaac Asimovsci-fi0.6355915.04.2004
24.Egypťan SinuhetMika Waltarihistorický román0.59278701.09.2007
25.Geraldova hraStephen Kinghorror0.58369001.05.2003
26.Červený DrakThomas Harristhriller0.58364201.05.2003
27.Stroj časuHerbert George Wellssci-fi0.56354101.05.2003
28.Dračí očiStephen Kingfantasy0.54343401.05.2003
29.Saint-GermainTaťána Mikušinaduchovní literatura0.5323920.05.2019
30.Černý důmStephen Kinghorror0.52313008.03.2004
31.Vražda v Orient-expresuAgatha Christiekrimi0.52317224.11.2003
32.Dallas 63Stephen Kingthriller0.5242419.05.2018
33.PianistaWładysław Szpilmanživotopis0.51302928.04.2004
34.Mechanický pomerančAnthony Burgesssci-fi0.49293118.03.2004
35.LegendaDavid Gemmellfantasy0.48262523.09.2005
36.DetektivArthur Haileykrimi0.47297701.05.2003
37.Válka světůHerbert George Wellssci-fi0.47290513.09.2003
38.Pavučina snůStephen Kinghorror0.47296201.05.2003
39.Noční můry s čápem MarabuIrvine Welshkultovní román0.47275704.06.2004
40.Ztracený deník sovětské školačky Niny Lugovské (1932 - 1937)Nina Sergejevna Lugovskáživotopis0.47256611.07.2005
41.CUJOStephen Kingthriller0.46279404.01.2004
42.Ničitel světaDavid L. Golemonthriller0.45120611.04.2013
43.Temná věž - PistolníkStephen Kingfantasy0.44280201.05.2003
44.DunaFrank Herbertsci-fi0.44263302.03.2004
45.Enderova hraOrson Scott Cardsci-fi0.43257524.03.2004
46.PulsStephen Kinghorror0.43116504.03.2013
47.Nezbytné věciStephen Kinghorror0.42246624.09.2004
48.NikdykdeNeil Gaimanfantasy0.42253125.03.2004
49.Na západní frontě klidErich Maria Remarqueválečná literatura0.39153721.11.2009
50.PastýřFrederick Forsyththriller0.39222016.12.2004
51.Piknik u cestyArkadij a Boris Strugactisci-fi novella0.39218226.02.2005
52.NarrenturmAndrzej Sapkowskifantasy0.38211516.05.2005
53.Šachová novelaStefan Zweigsvětová klasika0.37229130.09.2003
54.Jako v nebiMartin Patřičnýspolečenský román0.35101804.09.2012
55.7 dní hříchůJosef Urbanhistorický román0.3595817.02.2013
56.Myši Natálie MooshabrovéLadislav Fuksspolečenský román0.35208505.04.2004
57.Temná půleStephen Kinghorror0.35210907.12.2003
58.Kronika prokletých zaklínačů 1 : Nádherné bytostiKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.34116723.03.2011
59.InkarceronCatherine Fisherfantasy0.33113320.04.2011
60.Poslední pokušeníNikos Kazantzakishistorický román0.33119802.10.2010
61.Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školceRobert Fulghumsvětová klasika0.33130930.09.2009
62.Den TrifidůJohn Wyndhamsci-fi0.32192017.03.2004
63.Zánik FaenyAlexander Kazancevsci-fi0.32201501.05.2003
64.VanitasEva Toulovásci-fi0.31123215.11.2009
65.Artemis FowlEoin Colferfantasy0.31180208.11.2004
66.SběratelJohn Fowlessvětová klasika0.3118728.11.2009
67.NemesisIsaac Asimovsci-fi0.3189401.05.2003
68.Oko časuArthur C. Clarkesci-fi0.3156407.03.2006
69.První kniha krveClive Barkerhorror0.29116425.10.2009
70.Dveře do létaRobert A. Heinleinsci-fi0.29175325.10.2003
71.Dítě časuIsaac Asimovsci-fi0.28170915.09.2003
72.Pytel kostíStephen Kinghorror0.27164001.02.2004
73.Kdo chytá v žitěJ. D. Salingersvětová klasika0.26102515.11.2009
74.KmotrMario Puzokrimi0.26102825.10.2009
75.PsychiatrCaleb Carrhistorický román0.26145318.04.2005
76.Anděl smrtiJack Higginsthriller0.26156906.11.2003
77.Temná věž - Čaroděj a skloStephen Kingfantasy0.25157801.05.2003
78.MravenciBernard Werbersci-fi0.25139703.04.2005
79.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.24146818.07.2003
80.Sága o Zaklínači 3 – Křest ohněmAndrzej Sapkowskifantasy0.23128912.07.2005
81.Nádraží PerdidoChina Miévillefantasy0.23139630.03.2004
82.Satanské veršeSalman Rushdieutopický román0.2280230.09.2010
83.Konec VěčnostiIsaac Asimovsci-fi0.22133601.01.2004
84.Blade Runner – Sní androidi o elektrických ovečkách?Philip K. Dicksci-fi0.22121214.04.2005
85.Barmské dnyGeorge Orwellspolečenský román0.21127404.02.2004
86.Jasné nebezpečíTom Clancythriller0.21129407.10.2003
87.Temná věž - Tři vyvoleníStephen Kingfantasy0.2127901.05.2003
88.Než anděl pozbyl studEmil Mannspolečenský román0.292324.11.2007
89.Nahé slunceIsaac Asimovsci-fi0.2120713.11.2003
90.Od sebe | k sobě, aneb Bisexuálovo irské hledáníJan Folnýspolečenský román0.272614.06.2010
91.Nadechnout seGeorge Orwellspolečenský román0.19114906.04.2004
92.ŽhářkaStephen Kinghorror0.19121401.05.2003
93.Dřevěné kosmické loděBob Shawsci-fi0.19115018.03.2004
94.Cold HarbourJack Higginsthriller0.19115422.11.2003
95.Sága o Zaklínači 2 – Čas opovrženíAndrzej Sapkowskifantasy0.19104218.04.2005
96.Při řekách BabylónskýchNelson DeMillethriller0.18111916.01.2004
97.TmaOndřej Neffsci-fi0.18107701.06.2004
98.Vynucené přistáníThomas Blockthriller0.18108721.02.2004
99.Les mytágRobert Holdstockfantasy0.18106906.05.2004
100.Nadace a ŘíšeIsaac Asimovsci-fi0.18104020.05.2004
101.Temná věž - PustinyStephen Kingfantasy0.17106801.05.2003
102.Nekroskop II. VampýřiBrian Lumleyhorror0.1793605.04.2005
103.Druhá NadaceIsaac Asimovsci-fi0.1696729.06.2004
104.Tunel do nebesRobert A. Heinleinsci-fi0.1699109.06.2003
105.Starcraft - Křížová cestaJeff Grubbsci-fi0.1685907.07.2005
106.Marie z Magdaly a ženy v životě JežíšeRosa de Sarfantasy0.1655627.10.2010
107.Šifra mistra LeonardaDan Brownthriller0.1560331.10.2009
108.Second ChanceLaura L. Blackspolečenský román0.1583721.08.2005
109.Andělé smrtiWilliam Kingfantasy0.1566406.06.2008
110.Hlubina časuRené Barjavelsci-fi0.1589217.03.2004
111.SiciliánMario Puzokrimi0.1558225.10.2009
112.Andělé všedního dneMichal Vieweghspolečenský román0.1557621.11.2009
113.Tufova dobrodružstvíGeorge R. R. Martinsci-fi0.1587918.03.2004
114.Generálova dceraNelson DeMillekrimi0.1591004.07.2003
115.Nejhlubší údolí světaJosef Urbanživotopis0.1564708.06.2008
116.HitlerHarald Steffahnživotopis0.1487610.01.2004
117.Marie AntoinnettaStefan Zweigživotopis0.1479608.07.2005
118.Minulost napříč budoucnostíRobert A. Heinleinsci-fi0.1487305.09.2003
119.GalileaClive Barkerfantasy0.1479228.03.2005
120.Nekroskop III. ZdrojBrian Lumleyhorror0.1477409.04.2005
121.Bohatýr I. Ocelové žezloJuraj Červenákfantasy0.1461205.06.2008
122.SandmanNeil Gaimanfantasy0.1370204.04.2005
123.JizvaChina Mievillefantasy0.1272925.08.2004
124. 0.122284
125.Půlnoc ve Studni dušíJack L. Chalkersci-fi0.1273204.05.2004
126.Tommy KnockeřiStephen Kinghorror0.1276107.06.2003
127.Sirotci oblohyRobert A. Heinleinsci-fi0.1272113.01.2004
128.Running manStephen Kingsci-fi0.1169730.12.2003
129.JOBRobert A. Heinleinsci-fi0.1171704.07.2003
130.Strážci apokalypsyRobert Ludlumthriller0.1143415.11.2009
131.DarwinieCharles D. Wilsonsci-fi0.1164706.04.2004
132.Lisey a její příběhStephen Kinghorror0.1143907.06.2009
133.Warhammer 40.000: Hvězdný vlkWilliam Kingsci-fi0.1142331.10.2009
134.Mučená hvězdaFrank Herbertsci-fi0.159205.03.2005
135.Labyrint nociAllen Steelesci-fi0.158522.04.2005
136.Primitivní astronautiBob Shawsci-fi0.160418.03.2004
137.Pistolník, Temná věžStephen Kingsci-fi0.140226.04.2009
138.Útes Thunder PointJack Higginsthriller0.157228.03.2004
139.Občan GalaxieRobert A. Heinleinsci-fi0.0956012.04.2004
140.Farnhamův únikRobert A. Heinleinsci-fi0.0953315.02.2004
141.Slečno, Ras přicházíEdgar Dutkaspolečenský román0.0934021.11.2009
142.Kadeti ze South PointuBen Weaversci-fi0.0933928.10.2009
143.Smrtící výbuchPeter T. Deutermannthriller0.0937511.08.2008
144.Šťastná2011 Toulováspolečenský román0.0828819.02.2011
145.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.0832702.10.2009
146.Ghost storyPeter Straubhorror0.0831415.11.2009
147.České skrčkyGerold Tietzhistorický román0.0727611.11.2009
148.Život Antiproroka na přelomu tisíciletíDavid Neklanfantasy0.0724729.09.2010
149.Dračí očiStephen Kinghorror0.0727102.10.2009
150. 0.03645
151. 0.01195
152. 0.01176
153. 0.01141
154. 0.01136
155. 0.01135
156. 0.01134
157. 0.01133
158. 0.01133
159. 071
160. 027
161. 017
162. 017
163. 017
164. 016
165. 01
166. 011
167. 011
168. 01
169. 01
170. 01
171. 01
172. 01
173. 01
174. 01
175. 01
176. 01
177. 01
178. 01
179. 01
180. 01
181. 01
182. 01
183. 01
184. 01
185. 03
186. 02
187. 05
188. 02
189. 03
190. 02
191. 011
192. 02
193. 03
194. 02
195. 02
196. 03
197. 02
198. 02
199. 02
200. 02
201. 01
202. 0
203. 0
204. 01
205. 01
206. 01
207. 01
208. 01
209. 01
210. 0
211. 0
212. 0
213. 0
214. 0
215. 0
216. 0
217. 0
218. 0
219. 0
220. 0
221. 0
222. 0
223. 0
224. 0
225. 0
226. 0
227. 0
228. 0
229. 0
230. 0
231. 0
232. 0
233. 0
234. 0
235. 0
236. 0
237. 0
238. 0
239.Temná věž - Čaroděj a skloStephen Kingfantasy0157801.05.2003
240. 0
241. 0
242. 0
243. 0
244. 0
245. 0
246. 0
247. 0
248.SESpug&&pocitadlo=ok'> 0
249. 0
250.NemesisIsaac Asimovsci-fi091001.05.2003
251. 0
252. 0
253. 0
254. 0
255. 0
256. 0
257. 0
258. 0
259. 0
260. 0
261.Temná věž - Čaroděj a skloStephen Kingfantasy0157801.05.2003
262. 0
263. 0
264. 0
265. 0
266. 0
267. 0
268. 0
269. 0
270. 0
271.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román01534916.08.2004
272. 0
273. 0
274. 0
275. 0
276. 0
277. 0
278. 0
279. 0
280. 0
281. 0
282. 0
283. 0
284. 0
285. 0
286. 0
287. 0
288. 0
289. 0
290. 0
291. 0
292. 0
293. 0
294. 0
295. 0
296. 0
297. 0
298. 0
299. 0
300. 0
301. 0
302. 0
303. 0
304. 0
305. 0
306.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román01534916.08.2004
307.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román01534916.08.2004
308.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román01534916.08.2004
309. 0
310. 0
311. 0
312. 0
313. 0
314. 0
315. 0
316. 0
317. 0
318. 0
319. 0
320. 0
321. 0
322. 0
323. 0
324. 0
325. 0
326. 0
327. 0
328. 0
329.NemesisIsaac Asimovsci-fi091001.05.2003
330. 0
331. 0
332. 0
333. 0
334. 0
335. 0
336. 0
337. 0
338. 0
339. 0
340. 0
341. 0
342. 0
343. 0
344. 0
345. 0
346. 0
347. 0
348. 0
349. 0
350. 0
351. 0
352. 0
353. 0
354. 0
355. 0
356. 0
357. 0
358. 0
359. 0
360. 0
361. 0
362. 0
363. 0
364. 0
365. 0
366. 0
367. 0
368. 0
369. 0
370. 0
371. 0
372. 0
373. 0
374. 0
375. 0
376. 0
377. 0
378. 0
379. 0
380. 0
381. 0
382. 01
383. 0
384. 0
385. 0
386. 0
387. 0
388. 0
389. 0
390. 0
391. 0
392. 0
393. 01
394. 0
395. 0
396. 0
397. 0
398. 0
399. 0
400. 0
401. 0
402. 0
403.XPZRmm&&pocitadlo=ok'> 0
404. 0
405. 0
406. 0
407. 0
408. 0
409. 0
410. 0
411. 0
412. 0
413. 0
414. 0
415. 0
416. 0
417. 0
418. 0
419.WryfFb&&pocitadlo=ok'> 0
420. 0
421. 0
422. 0
423. 0
424. 0
425. 0
426. 0
427. 0
428. 0
429. 0
430. 0
431. 0
432. 0
433. 0
434. 0
435.pImG&&pocitadlo=ok'> 0
436. 0
437. 0
438. 0
439. 0
440. 0
441. 0
442. 0
443. 0
444. 0
445. 0
446. 0
447. 0
448. 0
449. 0
450. 0
451.nefCBl&&pocitadlo=ok'> 0
452. 0
453. 0
454. 0
455. 0
456. 0
457. 0
458. 0
přihlásit se statistika odběr novinek filozofie webu